Apie „Google“ knygų paiešką
Apžvalga
Idėjos ir parinktys
Bendroji pagalba

Partnerių programa
Leidėjams ir autoriams
Prisijunkite dabar
Partnerių pagalba

Bibliotekų projektas
Apžvalga
Bibliotekų partneriai
Bibliotekininkų pagalba

Geriausia praktika leidėjams ir autoriams

Nemokamai reklamuokite savo knygas „Google“
Pasiekite naują skaitytojų auditoriją su „Google“ knygų paieška. Prisijunkite prie „Google Books“ Partnerių programos.  Registruokitės dabar.
Ar jau esate knygų ieškos partneris? Peržiūrėkite geriausios praktikos puslapio Partnerių pagalbos centro patarimuose, kaip maksimaliai išnaudoti knygų paieškos galimybes. 
Savo biudžetą papildykite pajamomis iš skelbimų. Naudokitės „AdWords“.
Su „AdWords“ galite pradėti tikslingą kampaniją, kurios metu kiekviena knyga bus pateikta potencialiam jos pirkėjui. Rūšiuoti pagal raktinius žodžius, geografiją, temą ir / arba svetainę. Nustatykite patikrinimo kampaniją.
Nuolat išlaikykite skaitytojų susidomėjimą tarp knygų publikacijų
Bendraukite su skaitytojais kurdami internetinius dienoraščius. „Blogger“ apžvalga.
Sužinokite, kaip labiau pritraukti į savo svetainę
Išnaudokite paprastus įrankius, kad „Google“ galėtų lengvai pasiekti ir įtraukti jūsų svetainę į savo rodyklę. Pradėkite dabar.

Stebėkite svetainės lankytojus ir sužinokite, ką jie mėgsta labiausiai ir ko nemėgsta.
„Google Analytics“ parodys, kurios svetainės, ieškos programos ir raktiniai žodžiai susiję su skaitytojų srautu ir koks skaitytojų požiūris į svetainę.
„Analytics“ apžvalga.Visos „Google“ paslaugos kartu veikia žymiai efektyviau nei po vieną. Nuo to laiko, kai pradėjome naudotis „Google“ knygų paieška, „AdWords“ ir „Analytics“, skaitytojų srautas į svetaines išaugo 74 %.
Hal Hallstein, „Wisdom“

Daugiau ir mažiau – naudokite dar daugiau „Google“ įrankių reklamuoti knygas
 • Want to sell books directly through your own website?
  Per kelias minutes galite nustatyti „Google Checkout“.

 • Leiskite publikavimo, pardavimų ir marketingo skyriams paprasčiau bendrauti ir bendradarbiauti  
  „Google Apps“ yra el. pašto, kalendoriaus ir bendradarbiavimo įrankius, kurie kiekvienam darbuotojui pasiekiami iš bet kurio kompiuterio. Skaitykite „Nimble Books“ istoriją.

 • Nuolat informuokite skaitytojus apie būsimus įvykius.
  Dabar skaitytojai gali prenumeruoti viešuosius kalendorius ir sužinoti apie vėliau išleidžiamas knygas, bei skaityti apie autorius. Sužinokite daugiau apie „Google Calendar“.

 
 • Patraukite skaitytojus vaizdo įrašais 
  Jei norite pradėti patrauklią kampaniją kurkite vaizdo įrašus arba integruokite į svetainę kitą komponentą, arba internetinį dienoraštį. Peržiūrėkite vaizdo įrašą apie tai, kaip į „YouTube“ įdėti vaizdo įrašus.

 • Nuolat bendraukite su skaitytojais
  Naudokite „Google Groups“ žiniatinklio grupėms, el. pašto adresų sąrašams ir el. naujienų pranešimams kurti, kad nuolat galėtumėte bendradarbiauti su knygų skaitytojų grupėmis, aistruoliais ir knygų pardavėjais. Sužinokite, ką galite daryti su „Google Groups“.

© „Google“ 2008 – Pagrindinis puslapisApie „Google“Privatumo politiką