Kamilės ir Domo kosminiai nuotykiai: Romanas ikimokyklinukams

Priekinis viršelis
Naujas vardas, 2015-05-29

Gražiai iliustruota (dailininkė – Gita Balžekaitė) knyga ikimokyklinio amžiaus vaikams – 18 įdomių, susimąstyti vaikus skatinančių nuotykių, kuriuos sesutė Kamilė ir broliukas Domas patiria keistame, paslaptingame ir stebuklų pilname kosmose…

Ką žmonės sako - Rašyti recenziją

Vartotojo apžvalga - Žymėti kaip netinkamą

Neseniai pasirodžiusi kosminių nuotykių knyga vaikams krinta į akį. Nuostabus viršelis ir iliustracijos (ačiū dailininkei Gitai Balžekaitei) atitinka knygos turinį, ir, pastebėčiau, itin tinka. Vargu ar pavadinčiau knygą romanu (nors visada smagu atrasti naujus žanrus - romanas ikimokyklinukams? - to dar nebuvo). Tai istorijos, pasakojimai ir knyga prilygsta šiuolaikinių pasakų žanrui. Autoriui netrūksta fantazijos, o istorijos nuotaikingos ir smagios ne tik ikimokyklinio amžiaus vaikams, bet ir mokyklinio, ir suaugusiems.
Nesmagu, jog autorius pasirašo slapyvardžiu. Būtų įdomu sužinoti, kas sukūrė šią knygą. Tačiau, kaip ten bebūtų, jei J. Ivanauskaitė rašė apie Marsį, kuris žemėje laimės ieškojo, tai Kamilės ir Domo kosminiai nuotykiai pasakoja, kas vyksta išvykus iš Žemės. Ir tai be galo įdomu.
Gera pradžia, bandymas - 4 žvaigždutės iš penkių. Dar vieną palikau tobulėjimui,.
 

Bibliografinė informacija